Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad filiaalis Õpetajad Kallemäel Õpilaskodu Rehabilitatsioon Tervishoiuteenus Toitlustus Töötajad Tugipersonal filiaalis Tugipersonal Kallemäel Tugispetsialistid

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Kaire Kiil (CV)

direktor
+372 5770 5170
kaire.kiil@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Lembi Ratas (CV)

õppealajuhataja
+372 5750 3335
lembi.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Anu Kallasmaa (CV)

majandustöötaja
+372 5347 7540
anu.kallasmaa@kallemae.edu.ee


Kerli Teesalu

juhiabi
+372 459 5833

Õpetajad filiaalis (7)

Liia Aavik (CV)

õpetaja
liia.aavik@kallemae.edu.ee


Jana Lau (CV)

õpetaja
jana.lau@kallemae.edu.ee


Annika Pihl (CV)

õpetaja, haridustehnoloog, kodulehe haldaja
annika.pihl@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastavalt kokkuleppele

Eda Põld (CV)

õpetaja
eda.pold@kallemae.edu.ee


Dagmar Käärid (CV)

ravivõimlemise instruktor, õpetaja
dagmar.kaarid@kallemae.edu.ee


Kerli Remmelgas (CV)

õpetaja
kerli.remmelgas@kallemae.edu.ee


Ly Saar (CV)

pikapäevarühma kasvataja
ly.saar@kallemae.edu.ee

Õpetajad Kallemäel (8)

Liia Aavik (CV)

õpetaja
liia.aavik@kallemae.edu.ee


Liivia Aavik (CV)

õpetaja, huvijuht
liivia.rifk@kallemae.edu.ee


Heli Kalamees (CV)

õpetaja
heli.kalamees@kallemae.edu.ee


Aita Koit (CV)

õpetaja
aita.koit@kallemae.edu.ee


Annaliisa Ratas (CV)

eripedagoog-logopeed, õpetaja
annaliisa.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - R kokkuleppel

Meiko Saar (CV)

õpetaja
meiko.saar@kallemae.edu.ee


Signe Stern (CV)

õpetaja
signe.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 4.tund

Eve Väli (CV)

õpetaja
eve.vali@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel
Õpilaskodu (3)

Maie Laipaik

õpilaskodu kasvataja
maie.laipaik@kallemae.edu.ee


Tiia Nõukas

õpilaskodu kasvataja
tiia.noukas@kallemae.edu.ee


Marika Toomsalu (CV)

sotsiaalpedagoog, õpilaskodu kasvataja

Rehabilitatsioon (3)

Annaliisa Ratas (CV)

eripedagoog-logopeed, õpetaja
annaliisa.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - R kokkuleppel

Dagmar Käärid (CV)

ravivõimlemise instruktor, õpetaja
dagmar.kaarid@kallemae.edu.ee


Hanna Reek (CV)

psühholoog
hanna.reek@gmail.com

Tervishoiuteenus (1)

Margarita Sikk

meditsiinitöötaja
+372 5646 5327
margarita.sikk@kallemae.edu.ee

Toitlustus (3)

Kaia Faelmann

peakokk
+372 4595 888
kaia.faelmann@kallemae.edu.ee


Vilvi Vallik

kokk
+372 4595 888
vilvi.vallik@kallemae.edu.ee


Aina Põlluäär

toitlustusspetsialist, abitööline
+372 4595 888
aina.polluaar@kallemae.edu.ee

Tugipersonal filiaalis (3)

Ly Lesk

õpetaja-kasvataja abi
ly.lesk@kallemae.edu.ee


Jaanika Sepp

õpetaja-kasvataja abi
jaanika.sepp@kallemae.edu.ee


Merike Vevers

õpetaja-kasvataja abi
merike.vevers@kallemae.edu.ee

Tugipersonal Kallemäel (3)

Taivi Paomees

õpetaja-kasvataja abi
taivi.paomees@kallemae.edu.ee


Galina Ränk

õpetaja-kasvataja abi
galina.rank@kallemae.edu.ee


Suleima Tikka

õpetaja-kasvataja abi öisel ajal
suleima.tikka@kallemae.edu.ee

Tugispetsialistid (6)

Annaliisa Ratas (CV)

eripedagoog-logopeed, õpetaja
annaliisa.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - R kokkuleppel

Dagmar Käärid (CV)

ravivõimlemise instruktor, õpetaja
dagmar.kaarid@kallemae.edu.ee


Hanna Reek (CV)

psühholoog
hanna.reek@gmail.com


Annika Pihl (CV)

õpetaja, haridustehnoloog, kodulehe haldaja
annika.pihl@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastavalt kokkuleppele

Marika Toomsalu (CV)

sotsiaalpedagoog, õpilaskodu kasvataja


Annika All (CV)

ravivõimlemise instruktor
annika.all@kallemae.edu.ee

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.