Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Tugispetsialistid Õpetajad Kallemäel Õpetajad Kuressaares Tugipersonal Kallemäel Tugipersonal Kuressaares Õpilaskodu Toitlustus Tervishoiuteenus Rehabilitatsioon Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Kaire Kiil (CV)

direktor
+372 5770 5170
kaire.kiil@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kokkuleppel

Lembi Ratas (CV)

õppealajuhataja, õpetaja
+372 5750 3335
lembi.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Anu Kallasmaa (CV)

majandusjuhataja
+372 5347 7540
anu.kallasmaa@kallemae.edu.ee


Kerli Teesalu

juhiabi
+372 459 5833

Tugispetsialistid (7)

Marika Toomsalu (CV)

sotsiaalpedagoog, õpilaskodu kasvataja


Annaliisa Ratas (CV)

eripedagoog-logopeed, õpetaja
annaliisa.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - R kokkuleppel

Hanna Reek (CV)

psühholoog
hanna.reek@gmail.com


Dagmar Käärid (CV)

füsioterapeut
dagmar.kaarid@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

lapsehoolduspuhkusel

Birgit Toompuu

füsioterapeut
birgit.toompuu@kallemae.edu.ee


Annika All (CV)

füsioterapeut
annika.all@kallemae.edu.ee


Annika Pihl (CV)

õpetaja, haridustehnoloog, kodulehe haldaja
annika.pihl@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastavalt kokkuleppele
Õpetajad Kallemäel (12)

Liia Aavik (CV)

õpetaja
liia.aavik@kallemae.edu.ee


Liivia Aavik (CV)

õpetaja, huvijuht
liivia.rifk@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

K 8. tund

Anne Auväärt (CV)

õpetaja
anne.auvaart@kallemae.edu.ee


Heli Kalamees (CV)

õpetaja
heli.kalamees@kallemae.edu.ee


Aita Koit (CV)

õpetaja
aita.koit@kallemae.edu.ee


Annaliisa Ratas (CV)

eripedagoog-logopeed, õpetaja
annaliisa.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - R kokkuleppel

Lembi Ratas (CV)

õppealajuhataja, õpetaja
+372 5750 3335
lembi.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel

Meiko Saar (CV)

õpetaja
meiko.saar@kallemae.edu.ee


Signe Stern (CV)

õpetaja
signe.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E 4.tund

Janika Valdmann (CV)

õpetaja
janika.valdmann@kallemae.edu.ee


Piia Veersalu (CV)

õpetaja


Eve Väli (CV)

õpetaja
eve.vali@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E - N kokkuleppel
Õpetajad Kuressaares (6)

Liia Aavik (CV)

õpetaja
liia.aavik@kallemae.edu.ee


Jana Lau (CV)

õpetaja
jana.lau@kallemae.edu.ee


Annika Pihl (CV)

õpetaja, haridustehnoloog, kodulehe haldaja
annika.pihl@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

vastavalt kokkuleppele

Eda Põld (CV)

õpetaja
eda.pold@kallemae.edu.ee


Kerli Remmelgas (CV)

õpetaja
kerli.remmelgas@kallemae.edu.ee


Ly Saar (CV)

pikapäevarühma kasvataja
ly.saar@kallemae.edu.ee

Tugipersonal Kallemäel (2)

Taivi Paomees

õpetaja-kasvataja abi
taivi.paomees@kallemae.edu.ee


Galina Ränk

õpetaja-kasvataja abi
galina.rank@kallemae.edu.ee

Tugipersonal Kuressaares (3)

Ly Lesk

õpetaja-kasvataja abi
ly.lesk@kallemae.edu.ee


Jaanika Sepp

õpetaja-kasvataja abi
jaanika.sepp@kallemae.edu.ee


Merike Vevers

õpetaja-kasvataja abi
merike.vevers@kallemae.edu.ee

Õpilaskodu (6)

Maie Laipaik

õpilaskodu kasvataja
maie.laipaik@kallemae.edu.ee


Tiia Nõukas

õpilaskodu kasvataja
tiia.noukas@kallemae.edu.ee


Marika Toomsalu (CV)

sotsiaalpedagoog, õpilaskodu kasvataja


Anu Aus

õpetaja-kasvataja abi
anu.aus@kallemae.edu.ee


Suleima Tikka

õpetaja-kasvataja abi öisel ajal
suleima.tikka@kallemae.edu.ee


Indrek Pitk

õpetaja-kasvataja abi öisel ajal

Toitlustus (3)

Kaia Faelmann

peakokk
+372 4595 888
kaia.faelmann@kallemae.edu.ee


Vilvi Vallik

kokk
+372 4595 888
vilvi.vallik@kallemae.edu.ee


Aina Põlluäär

toitlustusspetsialist, abitööline
+372 4595 888
aina.polluaar@kallemae.edu.ee

Tervishoiuteenus (1)

Margarita Sikk

meditsiinitöötaja
+372 5646 5327
margarita.sikk@kallemae.edu.ee

Rehabilitatsioon (3)

Annaliisa Ratas (CV)

eripedagoog-logopeed, õpetaja
annaliisa.ratas@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

T - R kokkuleppel

Dagmar Käärid (CV)

füsioterapeut
dagmar.kaarid@kallemae.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

lapsehoolduspuhkusel

Hanna Reek (CV)

psühholoog
hanna.reek@gmail.com

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.