Lastevanemate üldkoosolek 11. september annikapihl

Hea lapsevanem!

Olete oodatud Saaremaa Toetava Hariduse Keskuse lastevanemate üldkoosolekule 24.09.2020 kell 18.00 Saaremaa Toetava Hariduse keskuse Kuresaare filiaali (aadress:  Kuressaare  linn,    Suur-Põllu 4).

Teie osavõtt on väga oluline, kuna päevakorra peamiseks punktiks on lastevanemate valimine hoolekogusse. Koosolek on otsustusvõimeline, kui osaleb vähemalt poolte õpilaste üks vanem.

Üldkoosolekule järgnevalt saab soovi korral vestelda oma lapse klassijuhatajaga.

Olete väga oodatud!

Hea lapsevanem!